Movies
Ratings
620
UprisingRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Brave CitizenRated ★ 1.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 1.5
SmugglersRated ★ 2.0
Single in SeoulRated ★ 2.5- PilotRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
FallRated ★ 1.5
FlightRated ★ 3.0
BeastRated ★ 1.0
United 93Rated ★ 3.0