Movies
Ratings
258
Love at First SightRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
Happier Than Ever: A Love Letter to Los AngelesRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5