Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Political FeverRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
Pink LieRated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 3.5