Titles you rated
PaprikaRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
IntruderRated ★ 2.5- Night lightRated ★ 1.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0- SeasonsRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0- Love at the CrossroadsRated ★ 2.5
(OO)Rated ★ 3.5
Ju-on: Black GhostRated ★ 2.0