Titles you rated
Kageki Shoujo!Rated ★ 3.5
Shadows House Season 1Rated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 4.0- Skam France Season 6Rated ★ 4.5
Skam France Season 5Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.5
Skam France Season 4Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 3.5
TitansRated ★ 3.0
Hello CounselorRated ★ 2.5- 세계테마기행 - 이탈리아 문명기행Rated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0- 파워퍼프걸 크리스마스 선물Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0