Titles you rated
Spider-ManRated ★ 4.5
PiratesRated ★ 5.0
TakersRated ★ 5.0- SawRated ★ 5.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 5.0
Rocky VRated ★ 5.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
EvolutionRated ★ 3.0
FlyboysRated ★ 4.5
Rocky IVRated ★ 5.0
Rocky IIIRated ★ 5.0
DevilRated ★ 3.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 3.5
Reign of FireRated ★ 3.0
Burn After ReadingRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Grave EncountersRated ★ 3.5