Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.0
CocoRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
The CoreRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Saw XRated ★ 1.5
Saw IVRated ★ 1.5
Saw IIIRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5