Titles you rated
SuitsRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
A je to!Rated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 2.5