Titles you rated
One Spring NightRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
The SocietyRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5