Series
Ratings
13- OkpeaceRated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0