Movies
Ratings
102
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 2.5
MustangRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5