Series
Ratings
39
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
WeCrashedRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0- Seoul Check-inRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0