Titles you rated
BarbieRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 2.5
Made in DagenhamRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Creating The Queen's GambitRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
6 YearsRated ★ 3.5
And While We Were HereRated ★ 2.5
The Half of ItRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 5.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 5.0