Series
Ratings
150
Witch HuntRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 3.0