Movies
Ratings
946
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0