Titles you rated
City HallRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0- Working MomRated ★ 3.5
The Great MerchantRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
I Believe in LoveRated ★ 3.5
PresidentRated ★ 2.5
5th RepublicRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.5
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
Big ManRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.5