Titles you rated
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
MasterRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
PawnRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0