Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5