Titles you rated
Through the DarknessRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 1.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0