Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
BrokenRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0