Titles you rated
Sing StreetRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.5
TunnelRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0