Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0