Movies
Ratings
53
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 2.5
Fly Away HomeRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5