Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.0
House of WaxRated ★ 1.0
He Was CoolRated ★ 1.0
GarfieldRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 2.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 1.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
TedRated ★ 0.5
MementoRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0