Series
Ratings
63 Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 4.5 Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 4.5
 Made In AbyssRated ★ 4.5 Made In AbyssRated ★ 4.5
- 유정천 가족 2Rated ★ 5.0
- The Eccentric FamilyRated ★ 5.0
 The Rolling GirlsRated ★ 4.0 The Rolling GirlsRated ★ 4.0
- Flip FlappersRated ★ 4.0
 Space Patrol LulucoRated ★ 4.5 Space Patrol LulucoRated ★ 4.5
- Detroit Metal CityRated ★ 4.0
 Rick and MortyRated ★ 5.0 Rick and MortyRated ★ 5.0
 Rick and MortyRated ★ 5.0 Rick and MortyRated ★ 5.0
 Rick and MortyRated ★ 5.0 Rick and MortyRated ★ 5.0
 Welcome to Irabu's OfficeRated ★ 3.5 Welcome to Irabu's OfficeRated ★ 3.5
 Little Witch AcademiaRated ★ 2.5 Little Witch AcademiaRated ★ 2.5
 Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5 Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
 Your Lie in AprilRated ★ 3.5 Your Lie in AprilRated ★ 3.5
 Sakura Wars: The Gorgeous Blooming Cherry BlossomsRated ★ 2.5 Sakura Wars: The Gorgeous Blooming Cherry BlossomsRated ★ 2.5
 Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 3.5 Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 3.5
 Sakura WarsRated ★ 2.5 Sakura WarsRated ★ 2.5
 Desperate HousewivesRated ★ 2.5 Desperate HousewivesRated ★ 2.5
 Desperate HousewivesRated ★ 2.5 Desperate HousewivesRated ★ 2.5