Movies
Ratings
664
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Gran TurismoRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5