Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Dear XRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Shin's ProjectRated ★ 2.5
AemaRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 4.0
Salon De HolmesRated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Good BoyRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5