Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 4.0
The TableRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Lovely ComplexRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 1.5
SecretRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
CarolRated ★ 1.5
Collage of Our LivesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
KillersRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 3.0