Movies
Ratings
105
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
MustangRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
CracksRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 5.0
Dance sports GirlsRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
Dream UpRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 0.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 0.5
Charlotte's WebRated ★ 4.0