Series
Ratings
25
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0