Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
City of EmberRated ★ 2.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
TekkonkinkreetRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 2.0
DumboRated ★ 2.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0