Movies
Ratings
20
About TimeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0