Movies
Ratings
17
Love ActuallyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0