Series
Ratings
39
Dear XRated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- HD TV Cultural Center The ShowerRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0