Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Eighth GradeRated ★ 2.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 2.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5