Titles you rated
The MatchmakersRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Your HonorRated ★ 2.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Generation KillRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0- 우리 마을 똥강아지Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5