Movies
Ratings
215
Gone GirlRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
MontageRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 3.5
RedRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0