Titles you rated
Furious 7Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
Force MajeureRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 1.5
The ConcubineRated ★ 1.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
FoxcatcherRated ★ 4.5
Big EyesRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5