Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
Riverside MukolittaRated ★ 4.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.0
JulesRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Miss AmericanaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Mafia MammaRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0