Series
Ratings
97
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Dash & LilyRated ★ 4.0