Movies
Ratings
31
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0