Movies
Ratings
206
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
The PatriotRated ★ 5.0