Movies
Ratings
226
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 5.0
A City of SadnessRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Our Love StoryRated ★ 0.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 5.0
Break Up ClubRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 5.0
2 YoungRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
SplitRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 4.5