Series
Ratings
82- Unknown SeoulRated ★ 2.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 1.0
Tonari no Youkai-sanRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
Uncle SamshikRated ★ 1.0
Fallout Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5