Movies
Ratings
59
MoonlightRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0