Series
Ratings
68
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Beyond The BoundaryRated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Solomon's PerjuryRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0