Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0