Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Bumpkin SoupRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The HandRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0