Series
Ratings
30
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Happy ValleyRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Pillars of the EarthRated ★ 3.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0