Movies
Ratings
227
Tune in for LoveRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5- HeroRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 4.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5